Click to order
Замовити товар
Total: 
Заповніть форму нижче, щоб замовити обрані вами товари.
Имя
Телефон

Залишіть свій мобільний і ми вам передзвонимо!

Або зателефонуйте нам самі:)

+38 (096) 772 52 42
Венеціанська штукатурка
 • Матеріал | від 200 грн
 • Робота | від 300 грн
ЗАМОВИТИ

Венеціанська штукатурка

Раніше, в епоху Середньовіччя, венеціанська штукатурка вважалася головним надбанням у оздобленні палаців та особняків. Декорувати стіни таким дорогим будівельним матеріалом могли собі дозволити лише вибрані люди. Сьогодні ж «венеціанка» стала доступнішою, а тому і використовувати її для створення неповторних інтер'єрів стали частіше.


Де можна використати венеціанську штукатурку?

Венеціанську штукатурку використовують для обробки внутрішніх та зовнішніх стін приміщень. Її головна відмінність від звичайної штукатурки в тому, що вона при необхідності здатна допомогти відобразити 3D ефект на стінах. А ось серед головних переваг використання штукатурки в ремонтних роботах:

 • можливості якісно приховати всі недоліки стін – прибрати відколи та тріщини, візуально вирівняти поверхні;
 • чудові можливості для створення інтер'єрів у різних стилях
 • відсутність необхідності проведення робіт з облагородження; стін після нанесення штукатурки вони відразу мають привабливий, завершений вигляд з необхідним ефектом відображення.

Дотримуючись правильних технологій нанесення венеціанської штукатурки, її можна наносити на стіни в будь-яких кімнатних просторах - навіть у ванній або басейні, де завжди досить високий рівень вологості. До того ж, венеціанська штукатурка має додатковий захисний шар, який тричі посилює захист стін від вологи.


Єдине місце в будинках і квартирах, в яке ми не радили б застосовувати венеціанську штукатурку, - пряме місце контакту з водою (місце під душовою лійкою). Більш надійним та відповідним матеріалом для обробки стін у цих зонах стане керамограніт або керамічна плитка.


П'ять ключових переваг венеціанської штукатурки

 1. Високі гігієнічні властивості - достатньо всього кілька разів на місяць протирати стіни вологою губкою, щоб усунути пил, що накопичився (за потребою);
 2. Тривалий експлуатаційний термін – у середньому венеціанська штукатурка тримається до 50 років на стінах. Вона швидше прийде погляду, ніж відпаде від стін;
 3. Відмінно поєднується з декором у вигляді глини або ліпнини;
 4. Має правильні пожежобезпечні якості;
 5. Не боїться плісняви та грибків, тому часто використовується для оздоблення стін не лише у житлових будинках, а й готелях, готелях та ресторанах.

На створення респектабельних інтер'єрів нас надихає Венеція з її барвистими палаццо та соборами. У нас можна знайти цілу лінію венеціанської штукатурки, яка здатна імітувати ефект традиційних італійських покриттів. При цьому наша штукатурка відповідає високим будівельним нормам:

 • має захисний восковий шар, завдяки чому не втрачає свого привабливого блиску і легко очищається;
 • дозволяє відтворювати інтер'єри з благородними видами, часто її використовують дизайнери, коли потрібно наголосити на значущості певної зони або об'єкта, який буде в ній розташований;
 • складається на 90% із вапна, завдяки чому штукатурка дозволяє «дихати» стінам.

І ще, венеціанську штукатурку за потреби можна легко тонувати в потрібний колір та відтінок. Матеріал є повністю екологічним, тому підходить для інтер'єрів у будинках, де зростають маленькі діти.

Вас, напевно, цікавить, скільки матеріалу необхідно для вашого приміщення, і скільки коштуватиме нанесення декоративного покриття у вашому випадку. Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі необхідні для прорахунку вартості дані та відповість на ваші запитання
Зв'яжіться з нами
srebrov31051989@gmail.com
Харків, Київ, Дніпро, Одеса
Made on
Tilda