Click to order
Замовити товар
Total: 
Заповніть форму нижче, щоб замовити обрані вами товари.
Имя
Телефон

Залишіть свій мобільний і ми вам передзвонимо!

Або зателефонуйте нам самі:)

+38 (096) 772 52 42
Трафаретна технІка
  • Матеріал | від 100 грн
  • Робота | від 350 грн
ЗАМОВИТИ

Трафаретна техніка є одним із найдавніших технік створення малюнка.

Перші приклади знайшли ще в печерах на території Європи, де сцени первісного полювання зображені саме за допомогою трафаретів. У Китаї це мистецтво існує не менше 1,5 тисячі років. У Стародавньому Єгипті процес декорування стін гробниць фараонів багато в чому був пов'язаний із трафаретами. Метод "припороху", яким користувалися при розписах храмів, ні що інше, як варіант трафаретної техніки.


Трафарети у сучасному дизайні:

Роботу з трафаретною технікою у дитинстві пробувала кожна людина. Доступно, просто та цікаво. Багаторазові трафарети із пластику або трафарети, виготовлені індивідуально, підвладні практично кожному. Трафарети допоможуть розставити акценти в інтер'єрі та оживити його.


Також трафарети, наприклад бордюри, можуть допомогти розділити відмінні один від одного фактури, тим самим надаючи логічну завершеність будь-якої поверхні. А якщо трафарети потраплять до рук досвідчених художників-декораторів, такий розпис стане подібним до високого мистецтва. Вона заграє незвичайним поєднанням різних фактур та відтінків.

Вас, напевно, цікавить, скільки матеріалу необхідно для вашого приміщення, і скільки коштуватиме нанесення декоративного покриття у вашому випадку. Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі необхідні для прорахунку вартості дані та відповість на ваші запитання
Зв'яжіться з нами
srebrov31051989@gmail.com
Харків, Київ, Дніпро, Одеса
Made on
Tilda