Click to order
Замовити товар
Total: 
Заповніть форму нижче, щоб замовити обрані вами товари.
Имя
Телефон

Залишіть свій мобільний і ми вам передзвонимо!

Або зателефонуйте нам самі:)

+38 (096) 772 52 42
Лофт
  • Матеріал | від 150 грн
  • Робота | від 200 грн
ЗАМОВИТИ

Лофт(Бетон, мікробетон) - один із сучасних стилів у дизайні інтер'єру. Відбувся цей стиль з Америки. Пророблення приміщень нежитлового призначення, таких як: склади, горища та фабричні простори, створило такий унікальний і ні з чим не порівнянний стиль. Основними особливостями лофта є великий простір, мінімум перегородок, мінімум обробки на стінах, максимально функціональні меблі. Матеріали, які найчастіше можна зустріти в обробці лофта – це цегла, бетон, дерево та метал. Елементи інженерних мереж, такі як вентиляційні повітроводи та решітки, практично завжди служать не обтяженням, а навпроти окрасою приміщень.


Для того, щоб відчути себе на горищі зовсім необов'язково шукати відповідні приміщення, витрачати купу грошей для переведення його в житловий фонд, забезпечувати інженерними комунікаціями. Досить за допомогою досвідченого дизайнера відтворити лофт у себе вдома.

Вас, напевно, цікавить, скільки матеріалу необхідно для вашого приміщення, і скільки коштуватиме нанесення декоративного покриття у вашому випадку. Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі необхідні для прорахунку вартості дані та відповість на ваші запитання
Зв'яжіться з нами
srebrov31051989@gmail.com
Харків, Київ, Дніпро, Одеса
Made on
Tilda