Click to order
Замовити товар
Total: 
Заповніть форму нижче, щоб замовити обрані вами товари.
Имя
Телефон

Залишіть свій мобільний і ми вам передзвонимо!

Або зателефонуйте нам самі:)

+38 (096) 772 52 42
Отточенто
  • Матеріал | від 150 грн
  • Робота | від 200 грн
ЗАМОВИТИ

Надзвичайною популярністю сьогодні користуються оздоблення з ефектами тканини такими як шовк, вельвет та оксамит. Різноманітність стилів, в яких ви зможете застосувати ці оздоблення варіюються від класики до мінімалізму. Вас безперечно радуватимуть мерехтливі шовкові відблиски не один рік.


Отточенто. Як багато любителів та шанувальників цього матеріалу. Він став настільки популярним, що практично кожен виробник декоративних штукатурок намагається включити до свого асортименту матеріал, що імітує мокрий шовк. У зв'язку з цим не варто обмежуватись виключно матеріалом від італійців фірми «Oikos». Повірте нам, як фахівцям, за помірного бюджету цілком можна отримати бажане оздоблення. Звичайно, незначні відмінності в кожному матеріалі присутні. Найчастіше вони виявляються в інтенсивності перламутрового блиску. Не варто вважати, що кількість цього блиску визначає якість. Вся ця справа смаку.


Що ж так приваблює в обробці отточенто? Основною перевагою є саме візуальні та тактильні відчуття тканини. Покриття дуже тонким шаром наноситься на поверхню. Особливими техніками досягаються різноманітні декоративні ефекти. Приміщення стають затишними, теплими та приємними для проведення часу. Для того, щоб зробити правильний вибір необхідно замовити виїзд майстра та вказати бажане оздоблення. Він неодмінно надасть вам вибір наочно вивчити зразки кожного варіанту обробки отточенто.

Вас, напевно, цікавить, скільки матеріалу необхідно для вашого приміщення, і скільки коштуватиме нанесення декоративного покриття у вашому випадку. Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі необхідні для прорахунку вартості дані та відповість на ваші запитання
Зв'яжіться з нами
srebrov31051989@gmail.com
Харків, Київ, Дніпро, Одеса
Made on
Tilda