Click to order
Замовити товар
Total: 
Заповніть форму нижче, щоб замовити обрані вами товари.
Имя
Телефон

Залишіть свій мобільний і ми вам передзвонимо!

Або зателефонуйте нам самі:)

+38 (096) 772 52 42
ІРжавИй метал
  • Матеріал | від 200 грн
  • Робота | від 300 грн
ЗАМОВИТИ

Штукатурка з ефектом іржі - це декоративне покриття, що імітує на стінах натуральну корозію металу, патину, потіки, стару металеву поверхню. Для його створення застосовують спеціальні двокомпонентні металовмісні матеріали та особливу техніку нанесення.


Вимога до підготовки поверхні: допустимі дрібні нерівності (достатньо шпаклювання як під шпалери).


ОСОБЛИВОСТІ


  • РІЗНІ СТИЛІ

Ідеально для інтер'єру у стилі гранж, лофт, ретро; Декоративна штукатурка під іржу може імітувати корозію як чорних металів, так і кольорових.


  • МАСКУВАННЯ ЗАРЯВ ПОВЕРХНІ

Покриття за рахунок своєї неоднорідної фактурної структури здатне замаскувати деякі дефекти стін, такі як подряпини і дрібні тріщини.


  • УВАГА ДЕТАЛЯМ

Покриття з ефектом іржі зорово зменшує простір, тому важливо вибирати елементи декору, здатні відтінити похмурі стіни.


  • ЕФЕКТ Іржавих стін у стилі гранж

Разом із трендовим віянням оздоблення інтер'єрів у стилі лофт дедалі популярнішим стає стиль гранж. Родом із французьких провінцій, його основними рисами є навмисна недбалість із використанням натуральних, у тому числі зістарених матеріалів — дерева, металу, каменю, у поєднанні із сучасною лаконічністю та увагою до деталей. Тут немає помпезних помітних елементів, все говорить про простоту та єднання з природою, при цьому чітко простежується тонкий смак та естетика простору. Чималу роль відіграє розмір приміщення – при скромних габаритах кімнат відтворити цей стиль практично неможливо.


Ефект іржавих стін – одне з найпоширеніших рішень у сучасному оздобленні у стилі гранж. Для створення такого покриття використовується спеціальна штукатурка, яка сьогодні доступна у більшості виробників на українському ринку. Все що потрібно - руки професійного майстра, і Ви станете володарем неординарних і чарівних стін. Звичайно ж, декоративна штукатурка «імітація іржі» вимагає ретельного підбору деталей інтер'єру та продумування всіх інших видів покриттів. Однак, здійснивши свою ідею, Ви можете бути абсолютно впевнені, що всі Ваші гості будуть яскравими.


ВИДИ ІМІТАЦІЇ ІЖАВЧИНИ

Найчастіше використовують імітацію іржі чорного металу, яка на стіні дає рудуватий відтінок – найбільш звичний для нас. Однак деякі декоративні штукатурки дозволяють відтворити окислення кольорового металу, наприклад, міді. У такому випадку імітація іржавих стін набуде на стіні зеленувато-сірі відтінки.


ЯК ДОСЯГАЄТЬСЯ ЕФЕКТ ІРЖАВОГО МЕТАЛУ

У чому секрет цього незвичайного покриття? Насправді технологія створення ефекту іржавого металу близька до природного окислення. До складу основного матеріалу входить металевий пил. За допомогою спеціального складу, що окислює, який наноситься на базовий шар через кілька годин, відбувається хімічна реакція, що викликає корозію металевих частинок. При цьому сам ефект іржі можна варіювати, роблячи його більш менш насиченим, як рівномірним, так і вогнищевим способом. Фінішним шаром виступає спеціальний консервуючий і захисний лак, що зупиняє процес корозії і робить покриття більш гладким, приємним на дотик.


ВАРТІСТЬ РОБОТИ З МАТЕРІАЛАМИ* - від 50 $ / м2

*Розрахунок матеріалів проведений у середній ціновій категорії виробників. У матеріали включені усі необхідні компоненти.

Вас, напевно, цікавить, скільки матеріалу необхідно для вашого приміщення, і скільки коштуватиме нанесення декоративного покриття у вашому випадку. Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі необхідні для прорахунку вартості дані та відповість на ваші запитання
Зв'яжіться з нами
srebrov31051989@gmail.com
Харків, Київ, Дніпро, Одеса
Made on
Tilda