Click to order
Замовити товар
Total: 
Заповніть форму нижче, щоб замовити обрані вами товари.
Имя
Телефон

Залишіть свій мобільний і ми вам передзвонимо!

Або зателефонуйте нам самі:)

+38 (096) 772 52 42
ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА ПІД ЦЕГЛУ
  • Матеріал | від 100 грн
  • Робота | від 350 грн
ЗАМОВИТИ

Імітація цегляної кладки або декоративна штукатурка під цеглу - більш практична, екологічна та естетично приваблива альтернатива використанню в інтер'єрі декоративної цегли. Ручна робота дозволяє створити неповторний візерунок на кожній цеглині, за рахунок чого досягається ефект, максимально наближений до натурального каменю.


ПЕРЕВАГИ ШТУКАТУРКИ ПІД ЦЕГЛА


ВИГЛЯД СПРАВЖНІЙ КЛАДКИ

Кожна цегла має свою неповторну фактуру, чого неможливо досягти при використанні штучної декоративної цегли.


ЕКОНОМІЯ НА МАТЕРІАЛІ

Декоративна штукатурка під цеглу виконується з доступних за ціною матеріалів всього від 100 грн за м.кв.


МАСКУВАННЯ ДЕФЕКТІВ

Цей вид покриття дуже стійкий до стирання, а за рахунок неоднорідної рельєфної структури здатний добре замаскувати сколи та пошкодження.


Звукоізоляція

Завдяки товстому шару матеріалів, що наносяться на стіни, створюється додаткова звуко- та теплоізоляція приміщення.


НЕ ПОТРІБНА ПІДГОТОВКА

Відсутність необхідності вирівнювати поверхню нанесення. Штукатурку під цеглу можна наносити навіть на голі бетонні стіни.


ШВИДКЕ ОБНОВЛЕННЯ

Можливість легко освіжити вид покриття – його досить просто перефарбувати звичайною водоемульсійною фарбою.


ЦІНА ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ ПІД ЦЕГЛА

У розрахунку вартості матеріалів для декоративної штукатурки під цеглу беруть участь такі складові, як грунтовка, основний склад, фінішний віск або фарба. Усереднена ціна на таке оздоблення за м.кв — 100-150 грн/м.кв, причому левову частку витрат займає фінішний матеріал.


ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ МАТЕРІАЛУ

Нанесення штукатурки з імітацією цегли починається з ґрунтування поверхні для підвищення адгезійних властивостей. Далі наноситься основний матеріал товстим шаром, після чого за допомогою трафретів або спеціальних інструментів робиться розшивка на блоки, за формою та розміром цегли. Після висихання поверхня фарбується фарбою (найпопулярніший колір - білий) або воскуется для надання блиску. Віск також може бути забарвлений у потрібний відтінок. Вартість нанесення всіх матеріалів для одержання декоративної штукатурки під цеглу (ціна роботи) - від 300 грн/м.кв, залежно від товщини цегли.

Вас, напевно, цікавить, скільки матеріалу необхідно для вашого приміщення, і скільки коштуватиме нанесення декоративного покриття у вашому випадку. Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами та уточнить усі необхідні для прорахунку вартості дані та відповість на ваші запитання
Зв'яжіться з нами
srebrov31051989@gmail.com
Харків, Київ, Дніпро, Одеса
Made on
Tilda